Тенденції

ТРЕНДОВІ ПРИКРАСИ ЛІТА 2019

Деталі — це те, що створює наш унікальний стиль.  Аксесуари додадуть вишуканості лаконічному lookу і допоможуть розставити потрібні акценти. Ми підготували топ гарячих модних тенденцій в аксесуарах 2019, які легко вписати в буденне життя і створити безліч ефектних образів.

Наймодніші сережки 2019

Сережки геометрічної форми. Геометрія є безперечним трендом 2019 року. У моді, як великі круглі сережки, так і трикутні або прямокутні варіанти, а також всілякі багатокутні фігури.

Асиметричні сережки. Також у 2019 році модно носити абсолютно різні сережки.  Причому відрізнятися вони можуть за всіма критеріями: довжиною, розміром, стилем, дизайном і т. д.

Сережки із пластику. Пластик – зараз один з найактуальніших матеріалів. Тому сміливо доповнюйте свої lookи комбінуючи такі сережки з іншими пластиковими елементами одягу.

Сережки з квітами. Одним із трендів літа 2019 стали сережки з квітами.  Вони можуть бути маленькими або дуже великими, але в будь-якій формі така прикраса точно підкреслить вашу жіночність та ніжність.

Модні прикраси на шию 2019

Найактуальнішими є прикраси на шию у вигляді тоненьких ланцюжків, які потрібно носити відразу і декілька.  Зв’язки ланцюжків – це must have літа 2019.

Модні прикраси для волосся 2019

Шпильки з перламутровими намистинами. Скромність зараз не в моді. Часи, коли шпильки ховали в волоссі, пішли в минуле. Зараз це справжні самостійні прикраси, чим помітніше, тим краще.  Найактуальніші – з перлами.

Шпильки-кліпси. Тепер носити шпильки не обов’язково з практичною метою, додавайте шпильки просто так — до розпущеного або зібраного волосся. І чим більше шпильок на голові – тим краще.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *