Тенденції

Модні кольори сезону весна/літо 2022 за версією Panton

колір 2022

Модні кольори сезону весна/літо 2022 за версією Panton. Кожен сезон Pantone Color Institute представляє нашій увазі головний колір, який буде модним у майбутньому сезоні. Одним кольором справа, звичайно ж, не обходиться. Тому поспішаємо познайомити вас із модною палітрою відтінків сезону весна-літо 2022 за версією Рantone (New York).

Головний колір року 2022 – лавандовий Very Peri (17-3938)

колір року 2022

Варто відзначити, що вперше в історії існування Інституту кольору, колір 2022 року був створений за допомогою цифрових технологій, а не обраний із вже наявних відтінків. На думку фахівців із кольору, створення нового відтінку обумовлено дестабілізацією ситуації у світі загалом.

 

Very Peri – це дуже приємний бузковий відтінок, хоча сам Пантон описує його дуже складно: «динамічний синій з фіолетово-червоним відтінком, який поєднує в собі вірність та сталість синього з енергією та збудженням червоного».

 

Very Peri несе в собі як спокій та безпеку, які дарують нам відтінки синього, так і енергію, активність червоного, як потребу у русі та змінах

 

Новий колір – це свіжий погляд на нову реальність, на суміжність цифрових технологій та реального арт простору, так званий феномен Phygital. Синергія синього та червоного виглядає дуже мило, незважаючи на те, що несе в собі дух глобальних змін та уособлює перехідний період.

 

Very Peri досить гармонійно вписується в концепцію моди 2022. Його легко поєднувати з іншими кольорами, він чудово доповнює та розбавляє базові, нюдові відтінки. Створити яскравий образ у стилі колорблоку вам допоможуть яскраві помаранчеві та темно-сині відтінки, також можете використовувати пісочний та бірюзовий. Монохромні образи у новому лавандовому кольорі також виглядають дуже цікаво.

Далі поговоримо про основні кольори сезону весна/літо 2022

Колірна гамма сезону завжди уособлює тенденції, які помітні в суспільстві, вона робить, так скажімо, колірну ілюстрацію картинки нашої реальності.

В даний період суспільство відчуває гостру потребу в почутті спокою та безпеки. При цьому відчуваючи сильне бажання змін, руху та активності. Люди почуваються втомленими, нам усім хочеться бути у безпеці та комфорті. У цей же час, усім хочеться більше позитиву та щастя, нам потрібна надія та віра у світле майбутнє. Саме ці потреби і закриває нова палітра модних відтінків сезону весна-літо 2022 року.


Laurie Pressman, віце-президент Pantone, так прокоментував нову палітру: “У цьому новому ландшафті, де класичні правила моди більше не актуальні, відтінки весни 2022 дозволяють нам створювати будь-які комбінації, які ми хочемо, просуваючи і заохочуючи відкриття нових хроматичних реалій і даючи життя індивідуальним стилям та спонтанному відношенню до кольорів.”


Перейдемо безпосередньо до самої палітри модних кольорів сезону весна/літо 2022 за версією Panton

Вона складається з 10 яскравих, модних кольорів та 5 нейтральних, класичних відтінків. І демонструє нам колірне прагнення до балансу в швидко мінливому світі. Бажання об’єднати потребу в безпеці з бажанням активності та гострою нестачею позитивних емоцій.

 • PANTONE 12-4401 Spun Sugar — Цукрова вата

PANTONE 12-4401 Spun Sugar — Цукрова вата

Небесно-блакитний – один з найшанованіших відтінків серед жінок і чоловіків різного віку. Пантон описує нам його як солодкий, дуже легкий та повітряний пастельний відтінок.

Актуальними будуть його поєднання з яскравими оранжевими, жовтими та бузковими забарвленнями.

 • PANTONE 13-1513 Gossamer Pink — Рожеве павутиння

PANTONE 13-1513 Gossamer Pink — Рожеве павутиння

Ніжний рожевий відтінок, який дарує нам легкість, спокій та романтичний настрій. Він нагадує нам солодку вату, огортаючи своєю ніжністю як хмаркою.

 • PANTONE 18-2042 Innuendo — Недосказанність

PANTONE 18-2042 Innuendo — недосказанність

На противагу “прозорому” та безтурботному Gossamer Pink йде яскравий рожевий Innuendo. Він описується як інтригуючий і принадний відтінок, який дарує нам енергію та почуття щастя.

 • PANTONE 19-4151 Skydiver — Парашутист

PANTONE 19-4151 Skydiver — Парашутист

Глибокий відтінок синього, безмежний та надихаючий. Стабільність, нескінченність та віра в майбутнє – ось про що цей колір.

 • PANTONE 14-0850 Daffodil – Нарцис

PANTONE 14-0850 Daffodil - Нарцис

Яскравий соковитий жовтий відтінок Daffodil нагадує нам про сонечко, тепло і соковиті фарби. Пантон визначає цей колір як “невимушений”.

 • PANTONE 16-4118 Glacier Lake — Крижане озеро

PANTONE 16-4118 Glacier Lake — Крижане озеро

Ще один відтінок синього, Glacier Lake, – це холодний блакитний, який дає відчуття спокою та безтурботності.

 • PANTONE 18-4728 Harbor Blue – Синя гавань

PANTONE 18-4728 Harbor Blue - Синя гавань

Не зовсім звичний відтінок для теплого сезону, чим дуже інтригує. Пантон визначив його як складний відтінок синьо-зеленого кольору, який дає відчуття опори та стабільності та закриває потребу людей у ​​“безпечному місці”.

 • PANTONE 18-1019 Coca Mocha

PANTONE 18-1019 Coca Mocha

Класичний кавовий відтінок, який також дає відчуття стабільності та комфорту. Виглядає він дуже вишукано та цікаво, особливо у літній палітрі.

 • PANTONE 18-3324 Dahlia — Жоржина

PANTONE 18-3324 Dahlia — Жоржина

Цей пурпуровий відтінок дуже нагадує квітку, на честь якої його й було названо. Він входить до списку як енергійний, яскравий та динамічний колір. І додає палітрі невимушеності та життєрадісності.

 • PANTONE 18-1564 Poinciana

PANTONE 18-1564 Poinciana

Яскравий, насичений червоний відтінок, один із найяскравіших кольорів палітри. Сміливий і спокусливий, він сповнений енергії та пристрасті. Poinciana – це назва екзотичної квітки, що в перекладі означає “райський птах”.

Якщо такий насичений активний відтінок є надто яскравим для вас, використовуйте його в аксесуарах. Хоча, літо – саме час для сміливих експериментів.

Далі поговоримо про класичні та спокійні відтінки Pantone Spring/Summer 2022 NY

Їх на палітрі 5. Це базові, нейтральні відтінки, які легко поєднувати з яскравими та акцентними.

 • PANTONE 11-0602 Snow White — Білий

Класичний білий, чистий відтінок уособлює безмежність внутрішнього світу та прагнення простоти. Те, що потрібне для спекотного літа.

 • PANTONE 13-0003 Perfectly Pale – Абсолютно блідий

Світлий, пісочно-бежевий відтінок нагадує нам про пляж, пісок і комфортний відпочинок. Особливо виграшно він виглядає з квітковим принтом.

 • PANTONE 16-6216 Basil – Базилік

Такий ніжний, приглушений відтінок зеленого несе у собі ідею здорового способу життя та доброго самопочуття. Він чудово виглядає з яскравим рожевим та будь-якими пастельними відтінками.

 • PANTONE 14-4104 Northern Droplet — Північна крапля

Світло-сірий відтінок на палітрі не виглядає холодним. Він дарує умиротворення, почуття стабільності та надійності.

 • PANTONE 18-4004 Poppy Seed – Макове насіння

А ось інтригуючий темно-сірий відтінок, Poppy Seed, на думку Пантона, уособлює довіру та внутрішні сили.

Судячи з модної палітри Пантон, колірні тенденції сезону весна-літо 2022 будуть дуже гармонійними в плані балансу яскравих, природних, пастельних відтінків. Спокійні, пастельні відтінки подарують почуття безпеки та впевненість у завтрашньому дні, а яскраві відтінки додадуть оптимізму та радості у наше життя. Комбінуйте, міксуйте та поєднуйте їх між собою, створюючи нові стильні та актуальні образи. Надихайтеся нашими новинками. Експериментуйте, шукайте свої кольори та колірні поєднання. Модні кольори сезону весна/літо 2022 за версією Panton цьому сприяють.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *