Привет! Меня зовут Мезина Юлия и я бесконечно рада, что тебе интересно узнать больше о нашем бренде)

Вітаю! Мене звуть Мезіна Юлія і я надзвичайно рада, що тобі цікаво дізнатися більше про наш бренд)

Історія бренду UMM. Як усе починалось. Кто заснував бренд та хто створює дизайн одягую. Що нас надихає.

ТРІШКИ ІСТОРІЇ…

Все почалося ще в далекому 2012-му з декору для дому. У той час під брендом UMM ми створювали текстиль для дому та вивчали потреби українського ринку. Ці потреби збігалися з моїми власними – бажання одягатися в не банальні і якісні речі за прийнятною ціною. Так народилася ідея створення бренду одягу. З тих пір пройшли роки навчання, пошуків ідеальних тканин і лекал, проб і помилок в прагненні зробити краще.

Сьогодні бренд UMM – це філософія життя: бачити красу в простому і звичному, виглядати красиво – навіть в буденній суєті. Дуже хочеться вірити, що наш одяг швидше підкреслює внутрішню індивідуальність, свободу і комфорт, ніж задовольняє потребу в гонитві за трендами ..

Створюючи наші колекції, я надихаюся ідеєю про те, що одяг може і повинна створювати унікальний образ її власниці. Я прагну створювати речі, які не буде хотітися викинути після двох разів використання. Мене дуже надихає думка про те, що можна створювати сукні, які будуть переходити від мами до доньки, гармонійно вписуючись в будь-віяння моди. Саме по-цьому ми приділяємо величезну увагу якості, адже у наших суконь великі плани на майбутнє))

Якщо вам імпонує наш погляд на моду та життя загалом, будемо дуже раді привітати тебе серед нашіх друзів в Instagram

ПРО ЩО МРІЮ …

Сьогодні бренд UMM вже має представництва у всіх великих містах України. Наші речі завоювують все більше жіночих сердець. Але ми на цьому не зупиняємося! У найближчих планах – мати представництва в країнах Європи. Відповідати європейським стандартам, враховувати світові тенденції, любити Україну і закохувати в нашу країну світ – це не мрія, це стратегічна мета. Адже нам, українкам, насправді є, чим пишатись. І це не тільки наші красуні, а ще й самобутня історія, народні ремесла, непідробна тяга до прекрасного та гарний смак.