Без категорії

Наймодніші кольори літа 2019

Щорічно команда Інституту Pantone складає список наймодніших кольорів. Найбільш трендовими в сезоні весна-літо 2019 експерти назвали 12 відтінків, а також чотири додаткових — нейтральних.

Основна палітра модних кольорів Pantone весна-літо 2019:

 1. Fiesta — фієста

 2. Jester Red — блазневий червоний

 3. Turmeric — куркума

 4. Living Coral — живий корал

 5. Pink Peacock — рожевий павлін

 6. Pepper Stem —  стебло перцю

 7. Aspen Gold — золота осина

 8. Princess Blue — синій принцеси

 9. Toffee — тоффі

 10. Mango Mojito — мангове мохіто

 11. Terrarium Moss — мох у тераріумі

 12. Sweet Lilac — солодкий бузок

Класичні базові кольори Pantone весна-літо 2019:

 1. Soybean — сойові боби

 2. Sweet Corn — солодка кукуруза

 3. Eclipse — затемнення

 4. Brown Granite — коричневий граніт

Перейдемо до опису деяких модних відтінків нинішнього сезону:

PANTONE 13-0850 Aspen Gold — Золота осина

Золотисто-жовтий Aspen Gold як весняне тепле сонце. Одяг такого відтінку вам ніколи не набридне. У цьому сезоні влітку пропонується використовувати найяскравіші образи.

PANTONE 19-4150 Princess Blue – Синій принцеси

Жодна модна палітра Pantone не може обійтися без синього кольору. Глибокий і яскравий Princess Blue – це відтінок королівського синього, блискучий і величний. Цей яскравий відтінок в одязі прекрасно підійде як дівчатам, так і жінкам абсолютно будь-якого віку, які люблять сміливі рішення. Одяг такого кольору може стати основною частиною вашого образу, або лише невеликим, але яскравим акцентом вашого луку.

PANTONE 18-0416 Terrarium Moss – Мох тераріум

Terrarium Moss – не зовсім типовий зелений відтінок для весни та літа, але він уособлює красу природи. Цей колір можна гармоніювати з різними тонами, які можуть бути яскравими, нейтральними, оформленими у вигляді принта. Це дозволить скласти масу луків, в яких ви зможете відчувати себе комфортно і впевнено.

PANTONE 14-2808 Sweet Lilac — Солодкий бузок

Sweet Lilac – це рожевий з відтінками лаванди, який заворожує своєю ніжністю і делікатністю, адже він так схожий на pink baby. Одяг рожевого кольору – хороший вибір для свят, вечірок, зустрічей з друзями, на яких ви хочете виглядати максимально жіночно.

PANTONE 19-3810 Eclipse — Затемнення

Вже багато сезонів поспіль глибокий синій колір виявляється на вершині популярності. Він нагадує про море, глибину і прохолоду. Такий відтінок заспокоює, дарує впевненість і невимушеність. До речі, цього літа даний відтінок може стати альтернативою чорному кольору.

PANTONE 11-0106 Sweet Corn — Солодка кукуруза

Ніжний молочний білий Sweet Corn спокушає своїм солодким і м’яким відтінком. Молочний колір в одязі відноситься до базових тонів, а це значить, що з ним можна створити будь-які луки. Цей колір завжди підкреслює кращі сторони зовнішності, він додає образу ніжності та романтичності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *