Тенденції

Модні кольори сезону 2021

Модні кольори сезону 2021

Модні кольори сезону 2021

Кольорова гамма має не менш важливе значення в образі ніж фасони і стиль. Одяг в певному кольорі може дуже багато сказати про його власницю – починаючи від характеру і закінчуючи поглядами на життя. Дуже важливо знайти саме свої відтінки, що підкреслюють сильні сторони, але не варто забувати і про актуальність кольорової палітри в новому сезоні.

Відтінки календули.

Життєрадісний і насичений помаранчевий відтінок, який нагадує кольорову гаму календули, іменованого як “золотий квітка” краси, в наступаючому сезоні весна-літо 2021 буде користуватися особливою популярністю.

Модні кольори сезону 2021

Небесно-блакитний.

Спокійний, ніжний і привабливий небесно-блакитний відтінок, якому Інститут кольору Pantone дав назву “Cerulean”, стане одним з головних відтінків сезону весна-літо 2021. Красу і глибину цього кольору описала Міранда Прістлі у фільмі “Диявол носить Prada”, коли намагалася донести до Аманди яка колосальна робота стоїть за виготовленням речей і вибором кольорової гами.

Вершковий крем.

Альтернативою нейтральному білому кольору цієї весни стане теплий молочний відтінок, що нагадує смачний вершковий крем.

Глибокий синій і пустельний туман.

Якщо кольором 2020 року версії Інституту кольору Pantone офіційно був названий класичний синій, то цієї весни на зміну йому прийде більш глибока інтерпретація. А класичний бежевий відтінок Desert Mist хоч і виглядає традиційно, але навіває образи нескінченний піщаних дюн і пустельних пейзажів.

Абсолютно сірий.

Безтурботно-спокійний і надійний сірий колір поділиться з вами своєю витримкою і навчить самовладання.

Аметистова орхідея.

Фіолетова орхідея – прикраса весняно-літньої колекції. Ця екзотична квітка надає трендовій підбірці кольорів унікальності і розкоші.

Іржа.  

Незважаючи на зовсім «не поетичну» назву, помаранчево-коричневий відтінок Rust виглядає просто розкішно!

Я текстовий блок . Натисніть кнопку Змінити , щоб змінити цей текст . Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *