Корисні поради, Секреты от UMM

Секрети від UMM: Пальто – як носити

Нас часто запитують, чому на більшості картинок, які ми показуємо, пальто на дівчатах розстебнуте?

Ну, по-перше, потрібно визнати, що це красиво!) І саме по собі, і тому, що одяг під пальто, може відмінно доповнити твій образ.

По-друге, розстебнуте пальто створює враження недбалості, розслабленості та свободи

А по-третє, і для багатьох це найважливіше, розстебнуте пальто робить стрункішою! Так так, саме стрункішою! А все тому, що довге розстебнуте пальто поділить фігуру на три вузьких витягнутих сектора. Два з них, а саме пальто, будуть виглядати рамкою, що легко драпірується, вільно рухається, порожньою і легкою. А в цій рамці – тонка і струнка ти!

Звідки ми знаємо, що тонка й струнка? Наше око думати не вміє, і буде слідувати за прямими лініями, йому запропонованими. А ти запропонуєш тонку шию, яка природним чином переходить в тонке й струнко тіло, яке обмежено рамкою пальто, а потім, стрункі – а які ж ще? – ноги.

Якщо говорити про тенденції цього сезону, висновок однозначний, – їх немає! У цьому сезоні кожен будинок моди представив абсолютно різні моделі в поєднанні з найрізноманітнішими варіаціями тканин! Леопард, неоновий рожевий або яскравий абстрактний принт – обирай все, що до душі і не помилишся!

Якщо ти правильно обереш взуття і воно буде одного кольору з брюками або колготами, або підкреслить твої голі, тоненькі й беззахисні щиколотки – не сумнівайся, ноги візуально обов’язково будуть здаватися стрункими

Якщо відкриєш шию, збереш волосся та накинеш шовковий шарф, то і шия обов’язково буде стрункою

А ще можна відкрити зап’ястя, показати ключиці, підняти комір, надіти пальто з чітким плечем

Холодно, говориш? Може спробуємо?

Головне – правильно підібрати довжину.

Якщо пощастило з ростом, тоді сміливо одягай пальто в підлогу або до середини стегна з поясом на талії. Така модель вигідно підкреслить фігуру й додасть жіночності образу
Що добре високим дівчатам, категорично не радимо низьким, пальто в підлогу зробить тебе нижчою. А ось моделі з довжиною до коліна підкреслять стрункість ніг й подовжать фігуру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *