Корисні поради

Лайфхак і мода: Порядок в нашому дівочому царстві – гардеробі

Дівчата, всім привіт! З вами команда UMM

Як ви вже зрозуміли з назви, сьогодні поговоримо про гардероб, а саме – про порядок. Чому ця тема принципово важлива для нас? Навіщо взагалі порядок в шафі? Що нам це дає? І безліч інших питань виникає в голові.

Вже з самого ранку у нас є звички – вмиватися, снідати, збиратися у справах й одягатися. Так – так, одягатися для нас дуже важливо. Безлад в гардеробі псує будь-яке бажання виглядати стильно. Адже набагато приємніше, коли кожна річ лежить на своєму законному місці. І ти точно знаєш, що ця блуза висить конкретно тут. Ти зможеш легко підібрати низ до цієї блузи, якщо твої штани / джинси / спідниці / шорти – на своєму місці. Це ж стосується аксесуарів, взуття та сумок.

Скрізь повинна бути своя гармонія. Складати луки набагато приємніше і більш охоче, коли кожна річ живе там, де її прописав господар.

Що ж треба робити, щоб був порядок в гардеробі?

  • Виключити з гардеробу непотрібні речі (попередньо зробивши аналіз гардероб, з цим вам допоможуть професійні стилісти).
  • Розділити візуально шафу на різні частини: для довгих речей на плічках, для брюк / джинсів, для футболок / блуз, для жакетів, для домашніх / спортивних речей.
  • Розвішувати речі на плічках по черзі, що частіше носите.
  • Акуратно складати джинси в стопочку, а поруч футболки.

Користуючись цими порадами у вашій шафі завжди буде порядок. Разом з цим підніметься настрій та захочеться створювати найкрутіші образи та йти їх вигулювати.

Ну а щоб тебе трішечки надихнути на красу в своєму гардеробі, подивися як це роблять селебріті:

Єва Лонгорія

Жизель Бюндхен

Fergie

гардероб ферги

Джессіка Альба

Крістіна Агілера

Ну все, дівчатка, ми побігли наводити порядок в своєму гардеробі! Залишайтеся самими стильними з командою UMM. До зустрічі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *