Корисні поради, Секреты от UMM

ЯК РОЗІБРАТИ ГАРДЕРОБ САМОСТІЙНО

Розбір гардеробу – перший крок на шляху створення власного стилю. Будьте готові до того, що це дуже трудомісткий процес, який потребуватиме від вас терпіння й часу.

1. Визначаємо мету

Найважливіше – зрозуміти, для чого ви це робите. Розбір гардеробу не завжди пов’язаний зі зміною сезону – причиною може бути, наприклад, нова робота або бажання почати життя з чистого аркуша.

2. Визначаємо стиль

Правильний гардероб повинен бути не просто гарним або стильним, він також повинен максимально відповідати вашому способу життя.

3. Сортуємо елементи гардеробу за категоріями

Вам необхідно дістати всі речі з гардероба, включаючи хустки, сумки, пояси, взуття та біжутерію. Розкласти їх за категоріями – спідниці, брюки, блузки, жакети, светри і т. д.

4. Критично оцінюємо відсортовані речі

Діставайте з шафи речі, переглядаючи й даючи оцінку кожній. Завдання цього етапу – прибрати зайве:

  • річ втратила зовнішній вигляд (вицвіла, деформувалася, на нїй з’явилися катишки і т. д.);
  • речі не за розміром (не варто вішати сукню в дальній кут шафи з твердим наміром схуднути!);
  • одяг, що втратив актуальність;
  • те, що вам не підходить за кроєм або кольором.

Окремий пункт, це одяг, який вимагає ремонту. Його слід скласти в пакет й поставити на вході біля дверей. Саме за допомогою такої маленької хитрощі, ви зробите це швидше.

5. Приміряємо речі, що залишилися, й створюємо комплекти

Всі речі, які пройшли ретельну перевірку та залишилися з вами, повинні поєднуватися між собою. Це самий трудомісткий процес, так як він припускає примірку кожного предмета одягу, іноді по кілька разів. Наприклад: один топ потрібно приміряти з усіма спідницями, брюками і джинсами в вашому гардеробі. І так з кожним предметом гардеробу. Разом з одягом обов’язково приміряйте взуття та аксесуари, інакше образ буде неповний.

Далі складені комплекти слід сфотографувати й помістити в окрему папку вашого телефону. В іншому випадку, на наступний день ви можете не згадати й половину можливих варіантів комплектів. До того ж це набагато полегшить ранкові збори.

6. Складаємо шопінг-лист

Під час примірки ви напевно виявите речі без пари, в якихось комплектах безумовно буде чогось не вистачати. Рекомендуємо паралельно складати список речей, які необхідно буде докупити. Це також допоможе застрахувати себе від поспішних покупок та відправитися на шопінг цілеспрямовано.

7. Повертаємо речі в шафу

На тему зберігання речей ми з вами поговоримо в нашій наступній статті. До зустрічі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *