Без категорії

Найпривабливіші наряди на думку чоловіків

Кожен день, збираючись на роботу, навчання або просто за покупками, ми, дівчата думаємо про те, який вибрати наряд. І важливу роль тут відіграє бажання приковувати до себе погляди протилежної статі.

Напередодні найромантичнішого свята в році ми поцікавилися у чоловіків, які жіночі вбрання їм здаються найбільш привабливими.

Виріз на спині

Така сукня поєднує в собі строгість й неприступність з одного боку, та сексуальну загадку з іншого. Чоловіки кажуть, що такий варіант їх приваблює набагато більше звичного декольте.

Сукня з глибоким розрізом

Тут працює теж правило – цікавий тільки натяк, а не відверта нагота. Немає нічого більш привабливого для чоловічого погляду, ніж ледь помітна в розрізі сукні струнка жіноча ніжка.

Біла блуза та спідниця вище коліна

Як не крути, але елегантний образ бізнес-леді не залишає байдужим жодного чоловіка. Його видима неприступність пробуджує бажання дізнатися вас ближче.

«Дівчача сукня»

Одягаючи таку сукню, ми завжди відчуваємо себе трохи принцесами, і чоловіки безпомилково вловлюють цей настрій. А якому чоловікові не хочеться відчути себе сильним лицарем? Так що доповнюйте образ капелюшком та прикрасою на шию, й сміливо підкорюйте серця.

Облягаюча сукня

Магію цієї сукні складно переоцінити. Але будьте обережні – чоловікам подобається розгадувати загадки, а не отримувати готові відповіді. Тканина повинна м’яко облягати фігуру, і делікатно підкреслювати форми

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *