Без категорії

HALLOWEEN 2019: КРАЩІ ОБРАЗИ ДЛЯ СВЯТКОВОЇ ВЕЧІРКИ

Вже завтра ми будемо відзначати одне з найстрашніших свят – Halloween. Ще зовсім недавно, ніч з 31 жовтня на 1 листопада, була звичайною ніччю, але зараз – це час для кращих вечірок року. Адже це відмінний привід приміряти на себе екстравагантні та стильні образи. Якщо ви ще не визначилися зі святковим костюмом, ми допоможемо вам у виборі вбрання на Halloween 2019.

Чудовим варіантом вбрання буде сукня-футляр. Втачний рукав довжиною ¾, відрізна талія, витачки та зваблива довжина міні. Звабливий образ, який точно буде доречним у цю містичну ніч.

Ще один приклад костюму на Halloween – блуза з гіпюру з топом та шорти з люрексом. Чарівний образ готовий!

Сукня міні з поясом із велюру в кольорі марсала – для тих, хто любить вишукану лаконічність в тандемі з грою кольорів.

Доречно та дуже цікаво буде виглядати сукня «з родзинкою»: лаконічна спереду, але така оригінальна зі спини. Неглибокий V-подібний виріз на спині показує «витончену» спинку, але не відкриває усі карти.

А ця стильна та ефектна сукня – для сміливих та амбіційних. Виконана за образом і подобою чоловічого піджака, але адаптована під жіночу фігуру.

Сукня-футляр з гіпюру із кокеткою з сітки в темно-синьому кольорі. Довжина міні, напівпрозорий гіпюр, відверта кокетка з сітки, ідеальна посадка по фігурі. Його можна сміливо обирати для такого свята.

Стильно та цікаво буде виглядати асиметричний топ з рукавом в тандемі з брюками із велюру. Благородні переливи тканини брюк та елегантна гра «ворсистої» фактури дозволять комплекту в total black виглядати «ненудно» і викликати WOW-ефект.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *