ЯК ПРАВИЛЬНО ОБРАТИ СУКНЮ З КВІТКОВИМ ПРИНТОМ

Квітковий принт — справжня знахідка для весняних та літніх днів. Він привертає увагу, надихає та додає в образ ніжності та нотки романтизму.

Квіткові принти, на відміну від багатьох інших візерунків, мають велику різноманітність варіацій. Давайте розглянемо які ж характеристики необхідно враховувати, щоб без зусиль підібрати ідеальну сукню, яка буде підходити вашій фігурі та доповнювати стиль.

РОЗМІР ВІЗЕРУНКУ

Жінкам зі стрункою статурою, слід обирати візерунок із середніми або дрібними квітами. 

І навпаки, жінкам з формами підходять візерунки з великими квітами.

ЩІЛЬНІСТЬ ВІЗЕРУНКУ

Щільність квіткового принту — це його концентрація, наскільки далеко елементи принту розташовані один від одного. Щільний візерунок, коли квітки розташовані близько один до одного, візуально робить фігуру стрункішою та допомагає приховувати недоліки.

Більш розріджений принт, коли квітки знаходяться на відстані, підкреслює силует і підходить для мініатюрних жінок.

КОНТРАСТНІСТЬ ПРИНТУ

Контрастність принту залежить від його розміру та кольору. Більш контрастні принти сприймаються, як більші,

в той час, як такі ж за розміром низько-контрастні принти будуть виглядати, як більш дрібні.

Якщо колір візерунку сильно виділяється на тлі, це відволікає увагу від силуету, що вигідно виглядає на жінках з пишними формами.

КОЛЬОРОВА ГАМА

Квітковий візерунок може бути однотонним або різнобарвним. Перший підходить для створення елегантних образів, 

другий — для яскравих літніх нарядів.

СТИЛЬ ПРИНТУ

На флористичному малюнку можуть бути зображені природні і стилізовані квіти. Якщо перші рекомендується обирати юним дівчатам, то другі підходять для більш дорослих жінок. У стилізованих квітах є елемент сучасності, витонченості та легкості, відсутній у натуральних квіткових мотивах.

ДОВЖИНА СУКНІ

Короткі міні-сукні, що буквально створені для романтичних побачень і прогулянок під місяцем — більш підійдуть молодим дівчатам.

Сукні середньої довжини (міді) — більш стримані. Вони підійдуть як молодим дівчатам, так і більш доростим жінкам. Дана довжина універсальна, тому їх сміливо можна одягати як на святкування, так і на навчання чи роботу.

Немає нічого більш жіночного і романтичного, ніж літні варіанти максі довжини з квітковим принтом. Вони відрізняються особливим шармом і роблять образ легким та привабливим. 

То ж, як бачите, флористичні орнаменти прекрасно підкреслюють жіночність та красу. Вони ідеально впишуться у гардероб будь-якої дівчини, головне — вдало обрати свою модель, а можливо й декілька.

ХРАНЕНИЕ ВЕЩЕЙ В ГАРДЕРОБЕ

Тема хранения вещей не менее важна, чем, собственно, сам разбор гардероба. Кажется, что это достаточно просто, но иногд...

ЛЕН — ТКАНЬ ВНЕ ВРЕМЕНИ

Все мы знаем, что Мода- очень капризная и непредсказуемая особа. Сегодня наш пост о материале «на все времена», который уверенно держится...


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *