Модні купальники 2019: обираємо трендові моделі літа

Ось і настала найочікуваніша пора року — літо. А разом з нею і питання: який купальник вибрати у цьому сезоні? Давайте розберемося, які купальники будуть в моді в 2019 році, що потрібно купити, щоб бути в центрі уваги.

Неон

Неонові відтінки як і раніше залишаються в тренді. Ми рекомендуємо обирати моделі купальників в яскраво-салатових, рожевих і помаранчевих відтінках.

Рюші та волани

Рюші можуть прикрашати не тільки плавки і ліф, а й лямки. Ніжні і жіночні рюші і волани по краю ліфа або бікіні, великі волани, що приховують під собою «верх» купальника. Ви можете вибирати абсолютно будь-які моделі з рюшами, адже вони створюють романтичний і неймовірно жіночний образ. Літо 2019 буде не тільки яскравим, але й романтичним.

Асиметричні купальники

Тренд на асиметрію вперто тримає свої позиції. Так що якщо не знаєте, який купальник обрати, — купуйте роздільний чи цілісний купальник «на одне плече» або з асиметричним ліфом — це модно завжди.

Купальники з принтами

Новий сезон купальників рясніє достатком принтів. Особливо популярні горошок, смужка, тропічні і хижі принти, квіткові мотиви і колорблокінг.

Тропічні мотиви

Принти з тропічними мотивами — найприродніші малюнки для пляжного відпочинку. Великі листи, екзотичні квіти, пташине пір’я, дивовижні рослини — стали лейтмотивом літніх колекцій купальників.

Спортивный стиль

Спортивний купальник тепер підходить не тільки для тренувань у басейні. В тренд входять моделі, що копіюють купальні костюми плавців, гімнасток і дайверів. Їх головна особливість — простий крій і характерний принт. Найчастіше їх прикрашають за допомогою кольорових смуг, логотипів та назв брендів.

Наймодніші кольори літа 2019

Щорічно команда Інституту Pantone складає список наймодніших кольорів. Найбільш трендовими в сезоні весна-літо 2019 експ...

ТОП 5 КРАЩИХ СУКОНЬ НА ЛІТО

Яка дівчина не любить сукні? До того ж, кожна напевно погодиться з тим, що суконь багато не буває. Нескінченна жіночніс...


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *