HALLOWEEN 2019: КРАЩІ ОБРАЗИ ДЛЯ СВЯТКОВОЇ ВЕЧІРКИ

Вже завтра ми будемо відзначати одне з найстрашніших свят — Halloween. Ще зовсім недавно, ніч з 31 жовтня на 1 листопада, була звичайною ніччю, але зараз — це час для кращих вечірок року. Адже це відмінний привід приміряти на себе екстравагантні та стильні образи. Якщо ви ще не визначилися зі святковим костюмом, ми допоможемо вам у виборі вбрання на Halloween 2019.

Чудовим варіантом вбрання буде сукня-футляр. Втачний рукав довжиною ¾, відрізна талія, витачки та зваблива довжина міні. Звабливий образ, який точно буде доречним у цю містичну ніч.

Ще один приклад костюму на Halloween — блуза з гіпюру з топом та шорти з люрексом. Чарівний образ готовий!

Сукня міні з поясом із велюру в кольорі марсала — для тих, хто любить вишукану лаконічність в тандемі з грою кольорів.

Доречно та дуже цікаво буде виглядати сукня «з родзинкою»: лаконічна спереду, але така оригінальна зі спини. Неглибокий V-подібний виріз на спині показує «витончену» спинку, але не відкриває усі карти.

А ця стильна та ефектна сукня — для сміливих та амбіційних. Виконана за образом і подобою чоловічого піджака, але адаптована під жіночу фігуру.

Сукня-футляр з гіпюру із кокеткою з сітки в темно-синьому кольорі. Довжина міні, напівпрозорий гіпюр, відверта кокетка з сітки, ідеальна посадка по фігурі. Його можна сміливо обирати для такого свята.

Стильно та цікаво буде виглядати асиметричний топ з рукавом в тандемі з брюками із велюру. Благородні переливи тканини брюк та елегантна гра «ворсистої» фактури дозволять комплекту в total black виглядати «ненудно» і викликати WOW-ефект.

З ЧИМ НОСИТИ МОДНЕ ПАЛЬТО У КЛІТИНКУ

Мода циклічна, але є такі елементи гардеробу, які з року в рік залишаються в тренді. Саме до такого типу можна віднести...

НОВОРІЧНА КОЛЕКЦІЯ ВІД UMM

Зустрічай нову колекцію новорічного вбрання від UMM. Як завжди, основний акцент ми зробили на спокусливі та жіночні си...


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *